Liga Okręgowa młodzików

Rekord Bielsko-Biała – Cukrownik Chybie 3:0 (0:0)

Gole: Kuboszek, Wasilewski, Lekki

Rekord: R. Jastrzębski – Dobija, Rutkowski, Czachur, Boczniewicz, Radwan (Kubaszek), Lekki, Kuboszek (Siatkowski), Harat (Bodzek), Wasilewski (Bochaczyk), Kowalik (Sitek)

Pomeczowa opinia treneraKrzysztof Dybczyński: - To był dla mnie szczególnie ważny mecz, gdyż jeszcze w poprzednim sezonie trenowałem zespół z Chybia. W pierwszej połowie powinniśmy byli wykorzystać swoje sytuacje, ale ta sztuka nam się nie udała. Wynik ustaliliśmy w drugiej połowie.

II liga kobiet, gr. śląska

ULKS Bogdańczowice – Rekord Bielsko-Biała 2:1 (1:0)

Gol: Chwastek

Rekord: A. Cwajna - N. Cwajna, Chrząszcz, Knieszner, Łyczko, Byrdy, Gałuszka, Chwastek, Kubica

Pomeczowa opinia trenera - Ryszard Lewicki: - Pierwsza połowa była bardzo dobra w naszym wykonaniu. Po przerwie było już gorzej, a gola na 1:2 straciliśmy na cztery minuty przed końcem zawodów. Niestety był to efekt naszego błędu.

Śląska Liga Juniorów Młodszych

Gwarek Zabrze – Rekord Bielsko-Biała 5:1 (2:1)

Gol: Ł. Jastrzębski

Rekord: Chwałka – Gacek (Gąsiorek), Bernat, Maćkowski, Teczar, Rosegnal, Szymański, Marek (Giertler), Śmiłek (Gach), Ł. Jastrzębski (Skrzypiec), Małyjurek (Kubik)

Pomeczowa opinia treneraPiotr Kuś: - Trudno o sensowny komentarz „na gorąco” po tak wysokiej porażce. Trzeba to spokojnie przemyśleć i powalczyć o punkty w następnym meczu.

Liga Okręgowa „A” juniorów

Rekord Bielsko-Biała – Cukrownik Chybie 7:0 (2:0)

Gole: Kufel, Nowak po 2, Juroszek, Ruff, Makowski po 1

Rekord: Kurowski (Kukla) - Mieszczak, Juszczyk (Szczuka), Maga, Ruff, k. Makowski, Sz. Jastrzębski (Fijak), Juroszek (Zwardoń), Kufel (Jaszczurowski), Nowak, Słowik

Pomeczowa opinia treneraJarosław Krzystolik: - Klasyczny mecz do zdobycie pierwszego gola. Kiedy już zdobyliśmy go mogliśmy sobie pozwolić na wiele. Cieszy nasza skuteczność!

Śląska Liga Trampkarzy

RKP Rybnik – Rekord Bielsko-Biała 4:1 (2:1)

Gol: Tański

Rekord: Kałuża - Herma (Madzia), Konior (Szozda), Dudek, Kubaczka, Gąsior, Lach, Maj (P. Lekki), Tański, Malchar (Klimczak), Hilbrycht

9.10.2011 r. (niedziela)

Liga Okręgowa młodzików młodszych

BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała – Rekord Bielsko-Biała 1:6 (1:3)

Gole: Fiedor - 2, Kubica, Łasak, Kaczmarczyk, Bachłaj po 1

Rekord: Syc (Kamiński) - Kubica, Huczek, Heller, Byrdy, Stawicki, B. Klimek, Łasak, Kępys, Kaczmarczyk, Fiedor oraz Madzia, Gawryś, R. Ohanyan, Cichy, Wieczorek, Bachłaj

Pomeczowa opinia treneraKrzysztof Kania: - Po słabszym kwadransie z naszej strony przegrywaliśmy, ale jeszcze przed przerwą odrobiliśmy straty z nawiązką. Po kilku korektach w składzie nasza gra uległa poprawie.

Liga Okręgowa juniorów młodszych

Rekord Bielsko-Biała – Mieszko-Piast Cieszyn 2:1 (1:0)

Gole: Dudzik, Juraszek

Rekord: Kukla – Śleziak, Goliasz, Gąsiorek (Pawlik), Wejnerowski, Makowski, Dudzik, Bielawski, Zwardoń (Cyran), Skrzypiec (Juraszek), Kubica (Giertler)

Pomeczowa opinia treneraJakub Budzich: - Po świetnych w naszym wykonaniu 15-stu minutach, później graliśmy tylko gorzej. Można powiedzieć, że mimo wielu okazji bramkowych bardziej ten mecz został przez nas nieprzegrany, …niż wygrany.

Śląska Liga Juniorów

Rekord Bielsko-Biała – Czarni-Góral Żywiec 4:1 (2:0)

Gole: Juroszek - 2, Biel, Jakowenko

Rekord: Jończy - Cichura, Bojdys, Gadziński, Dulowski, Chorosz (Juroszek), Gaudyn, Sierota, Woźniak (Mioduchowski), Biel (Czerwiński), Jakowenko (Flajszak)

Pomeczowa opinia treneraWojciech Gumola: - W równym stopniu cieszą – gra i zwycięstwo. Mogła się podobać nasza gra zwłaszcza w pierwszej części meczu. Chłopcy pokazali, że potrafią zaprezentować dobry futbol. W drugiej połowie trochę zbyt wiele pola oddaliśmy gościom, ale brawa dla zespołu, za to że po utracie gola dobrze zareagował i odpowiedział dwoma trafieniami. Oby już tak do końca rundy i sezonu.