O klubie
|
Historia
|
Galeria
|
Linki
|
Kontakt
Rekord TV
Aktualności
Futsal Ekstraklasa
Futbol IV liga śląska
Zespół kobiet
Młodzież Rekordu
Wokół Rekordu
Sport w Bielsku - Białej
U naszych konkurentów
Wywiady
BLF
Nasi w reprezentacji
konkurs !
Przekaż 1% podatku
Beskidzkie Towarzystwo Sportowe
KRS 0000146148
Wyszukiwarka
Szukaj
Strona główna
»
Grupy młodzieżowe
» Młodzicy
Liga Okręgowa A Młodzików
Tabela
Terminarz
Zespół
Statystyki
Informacje
Pasjonat Dankowice
0-6
Trójka Czechowice-Dziedzice
Koszarawa Żywiec
3-1
Cukrownik Chybie
Drzewiarz Jasienica
3-3
Beskid 09 Skoczów
Goleszów
13-1
Błyskawica Drogomyśl
Mieszko-Piast Cieszyn
0-17
BBTS Bielsko-Biała
Stal Bielsko-Biała
0-2
Czarni-Góral Żywiec
Orzeł Kozy
1-2
Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 2
2011-08-27 - 2011-08-27
Pasjonat Dankowice
0-9
BBTS Bielsko-Biała
Rekord Bielsko-Biała
4-0
Stal Bielsko-Biała
Błyskawica Drogomyśl
0-22
Orzeł Kozy
Beskid 09 Skoczów
2-0
Goleszów
Cukrownik Chybie
1-8
Drzewiarz Jasienica
Trójka Czechowice-Dziedzice
6-0
Koszarawa Żywiec
Czarni-Góral Żywiec
5-0
Mieszko-Piast Cieszyn
Kolejka 3
2011-08-31 - 2011-08-31
Koszarawa Żywiec
1-1
Pasjonat Dankowice
Drzewiarz Jasienica
1-2
Trójka Czechowice-Dziedzice
Goleszów
3-1
Cukrownik Chybie
Orzeł Kozy
2-1
Beskid 09 Skoczów
Stal Bielsko-Biała
4-2
Błyskawica Drogomyśl
Mieszko-Piast Cieszyn
0-11
Rekord Bielsko-Biała
BBTS Bielsko-Biała
0-1
Czarni-Góral Żywiec
Kolejka 4
2011-09-03 - 2011-09-03
Rekord Bielsko-Biała
3-0
BBTS Bielsko-Biała
Błyskawica Drogomyśl
2-4
Mieszko-Piast Cieszyn
Beskid 09 Skoczów
5-0
Stal Bielsko-Biała
Cukrownik Chybie
0-3
Orzeł Kozy
Trójka Czechowice-Dziedzice
2-1
Goleszów
Koszarawa Żywiec
0-1
Drzewiarz Jasienica
Pasjonat Dankowice
0-3
Czarni-Góral Żywiec
Kolejka 5
2011-09-10 - 2011-09-11
Drzewiarz Jasienica
2-1
Pasjonat Dankowice
Goleszów
2-1
Koszarawa Żywiec
Mieszko-Piast Cieszyn
0-3
Beskid 09 Skoczów
BBTS Bielsko-Biała
14-0
Błyskawica Drogomyśl
Czarni-Góral Żywiec
0-1
Rekord Bielsko-Biała
Orzeł Kozy
1-5
Trójka Czechowice-Dziedzice
Stal Bielsko-Biała
1-1
Cukrownik Chybie
Kolejka 6
2011-09-17 - 2011-09-17
Pasjonat Dankowice
1-1
Rekord Bielsko-Biała
Beskid 09 Skoczów
0-0
BBTS Bielsko-Biała
Cukrownik Chybie
1-1
Mieszko-Piast Cieszyn
Trójka Czechowice-Dziedzice
8-0
Stal Bielsko-Biała
Koszarawa Żywiec
1-1
Orzeł Kozy
Goleszów
2-0
Drzewiarz Jasienica
Błyskawica Drogomyśl
2-12
Czarni-Góral Żywiec
Kolejka 7
2011-09-24 - 2011-09-25
Goleszów
1-3
Pasjonat Dankowice
Mieszko-Piast Cieszyn
0-13
Trójka Czechowice-Dziedzice
BBTS Bielsko-Biała
1-0
Cukrownik Chybie
Rekord Bielsko-Biała
9-1
Błyskawica Drogomyśl
Czarni-Góral Żywiec
2-0
Beskid 09 Skoczów
Orzeł Kozy
2-5
Drzewiarz Jasienica
Stal Bielsko-Biała
1-2
Koszarawa Żywiec
Kolejka 8
2011-10-01 - 2011-10-01
Pasjonat Dankowice
6-3
Błyskawica Drogomyśl
Beskid 09 Skoczów
1-2
Rekord Bielsko-Biała
Trójka Czechowice-Dziedzice
2-1
BBTS Bielsko-Biała
Koszarawa Żywiec
10-0
Mieszko-Piast Cieszyn
Drzewiarz Jasienica
4-0
Stal Bielsko-Biała
Goleszów
0-10
Orzeł Kozy
Cukrownik Chybie
4-2
Czarni-Góral Żywiec
Kolejka 9
2011-10-08 - 2011-10-09
Mieszko-Piast Cieszyn
0-11
Drzewiarz Jasienica
BBTS Bielsko-Biała
8-2
Koszarawa Żywiec
Rekord Bielsko-Biała
3-0
Cukrownik Chybie
Błyskawica Drogomyśl
0-4
Beskid 09 Skoczów
Czarni-Góral Żywiec
2-2
Trójka Czechowice-Dziedzice
Orzeł Kozy
0-0
Pasjonat Dankowice
Stal Bielsko-Biała
0-1
Goleszów
Kolejka 10
2011-10-15 - 2011-10-16
Pasjonat Dankowice
1-1
Beskid 09 Skoczów
Cukrownik Chybie
7-2
Błyskawica Drogomyśl
Trójka Czechowice-Dziedzice
5-1
Rekord Bielsko-Biała
Drzewiarz Jasienica
3-1
BBTS Bielsko-Biała
Goleszów
4-2
Mieszko-Piast Cieszyn
Koszarawa Żywiec
0-2
Czarni-Góral Żywiec
Orzeł Kozy
2-0
Stal Bielsko-Biała
Kolejka 11
2011-10-22 - 2011-10-22
Mieszko-Piast Cieszyn
0-7
Orzeł Kozy
BBTS Bielsko-Biała
2-1
Goleszów
Rekord Bielsko-Biała
6-2
Koszarawa Żywiec
Błyskawica Drogomyśl
1-8
Trójka Czechowice-Dziedzice
Beskid 09 Skoczów
3-1
Cukrownik Chybie
Czarni-Góral Żywiec
3-0
Drzewiarz Jasienica
Stal Bielsko-Biała
1-6
Pasjonat Dankowice
Kolejka 12
2011-10-29 - 2011-10-30
Pasjonat Dankowice
4-2
Cukrownik Chybie
Trójka Czechowice-Dziedzice
5-0
Beskid 09 Skoczów
Drzewiarz Jasienica
1-0
Rekord Bielsko-Biała
Goleszów
0-1
Czarni-Góral Żywiec
Stal Bielsko-Biała
5-0
Mieszko-Piast Cieszyn
Orzeł Kozy
0-2
BBTS Bielsko-Biała
Koszarawa Żywiec
5-0
Błyskawica Drogomyśl
Kolejka 13
2011-11-05 - 2011-11-05
Mieszko-Piast Cieszyn
0-5
Pasjonat Dankowice
BBTS Bielsko-Biała
2-0
Stal Bielsko-Biała
Błyskawica Drogomyśl
3-9
Drzewiarz Jasienica
Beskid 09 Skoczów
7-0
Koszarawa Żywiec
Cukrownik Chybie
0-2
Trójka Czechowice-Dziedzice
Czarni-Góral Żywiec
3-0
Orzeł Kozy
Rekord Bielsko-Biała
2-3
Goleszów
Kolejka 14
2011-11-11 - 2011-11-11
Pasjonat Dankowice
0-3
Trójka Czechowice-Dziedzice
Cukrownik Chybie
3-0
Koszarawa Żywiec
Beskid 09 Skoczów
1-1
Drzewiarz Jasienica
Błyskawica Drogomyśl
1-6
Goleszów
BBTS Bielsko-Biała
13-0
Mieszko-Piast Cieszyn
Czarni-Góral Żywiec
2-0
Stal Bielsko-Biała
Rekord Bielsko-Biała
0-0
Orzeł Kozy
Kolejka 15
2012-03-31 - 2012-04-01
BBTS Bielsko-Biała
3-2
Pasjonat Dankowice
Mieszko-Piast Cieszyn
0-6
Czarni-Góral Żywiec
Goleszów
1-4
Beskid 09 Skoczów
Drzewiarz Jasienica
0-1
Cukrownik Chybie
Koszarawa Żywiec
0-4
Trójka Czechowice-Dziedzice
Orzeł Kozy
14-1
Błyskawica Drogomyśl
Stal Bielsko-Biała
1-5
Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 16
2012-04-07 - 2012-04-07
Koszarawa Żywiec
2-1
Pasjonat Dankowice
Trójka Czechowice-Dziedzice
2-0
Drzewiarz Jasienica
Cukrownik Chybie
2-1
Goleszów
Beskid 09 Skoczów
1-0
Orzeł Kozy
Błyskawica Drogomyśl
4-2
Stal Bielsko-Biała
Rekord Bielsko-Biała
3-0
Mieszko-Piast Cieszyn
Czarni-Góral Żywiec
2-1
BBTS Bielsko-Biała
Kolejka 17
2012-04-14 - 2012-04-15
Mieszko-Piast Cieszyn
3-1
Błyskawica Drogomyśl
Stal Bielsko-Biała
0-4
Beskid 09 Skoczów
Goleszów
0-7
Trójka Czechowice-Dziedzice
Drzewiarz Jasienica
2-1
Koszarawa Żywiec
Czarni-Góral Żywiec
3-2
Pasjonat Dankowice
BBTS Bielsko-Biała
0-1
Rekord Bielsko-Biała
Orzeł Kozy
3-1
Cukrownik Chybie
Kolejka 18
2012-04-21 - 2012-04-21
Pasjonat Dankowice
1-1
Drzewiarz Jasienica
Koszarawa Żywiec
12-0
Goleszów
Trójka Czechowice-Dziedzice
1-0
Orzeł Kozy
Cukrownik Chybie
7-0
Stal Bielsko-Biała
Beskid 09 Skoczów
10-0
Mieszko-Piast Cieszyn
Błyskawica Drogomyśl
2-6
BBTS Bielsko-Biała
Rekord Bielsko-Biała
3-1
Czarni-Góral Żywiec
Kolejka 19
2012-04-28 - 2012-04-29
Rekord Bielsko-Biała
3-0
Pasjonat Dankowice
BBTS Bielsko-Biała
0-1
Beskid 09 Skoczów
Mieszko-Piast Cieszyn
0-1
Cukrownik Chybie
Stal Bielsko-Biała
0-6
Trójka Czechowice-Dziedzice
Orzeł Kozy
5-2
Koszarawa Żywiec
Czarni-Góral Żywiec
9-1
Błyskawica Drogomyśl
Drzewiarz Jasienica
3-0
Goleszów
Kolejka 20
2012-05-01 - 2012-05-01
Pasjonat Dankowice
2-1
Goleszów
Drzewiarz Jasienica
4-1
Orzeł Kozy
Trójka Czechowice-Dziedzice
14-0
Mieszko-Piast Cieszyn
Cukrownik Chybie
0-10
BBTS Bielsko-Biała
Beskid 09 Skoczów
3-0
Czarni-Góral Żywiec
Błyskawica Drogomyśl
2-4
Rekord Bielsko-Biała
Koszarawa Żywiec
4-2
Stal Bielsko-Biała
Kolejka 21
2012-05-05 - 2012-05-06
Pasjonat Dankowice
8-0
Błyskawica Drogomyśl
Rekord Bielsko-Biała
6-1
Beskid 09 Skoczów
BBTS Bielsko-Biała
1-4
Trójka Czechowice-Dziedzice
Mieszko-Piast Cieszyn
3-4
Koszarawa Żywiec
Stal Bielsko-Biała
1-5
Drzewiarz Jasienica
Orzeł Kozy
7-0
Goleszów
Czarni-Góral Żywiec
7-0
Cukrownik Chybie
Kolejka 22
2012-05-12 - 2012-05-12
Pasjonat Dankowice
4-0
Orzeł Kozy
Goleszów
4-1
Stal Bielsko-Biała
Drzewiarz Jasienica
8-0
Mieszko-Piast Cieszyn
Koszarawa Żywiec
0-5
BBTS Bielsko-Biała
Trójka Czechowice-Dziedzice
3-0
Czarni-Góral Żywiec
Cukrownik Chybie
2-5
Rekord Bielsko-Biała
Beskid 09 Skoczów
10-0
Błyskawica Drogomyśl
Kolejka 23
2012-05-19 - 2012-05-20
Pasjonat Dankowice
1-1
Beskid 09 Skoczów
Błyskawica Drogomyśl
1-4
Cukrownik Chybie
Rekord Bielsko-Biała
1-1
Trójka Czechowice-Dziedzice
BBTS Bielsko-Biała
3-5
Drzewiarz Jasienica
Mieszko-Piast Cieszyn
1-5
Goleszów
Stal Bielsko-Biała
0-3
Orzeł Kozy
Czarni-Góral Żywiec
4-0
Koszarawa Żywiec
Kolejka 24
2012-05-26 - 2012-05-27
Pasjonat Dankowice
6-0
Stal Bielsko-Biała
Goleszów
1-5
BBTS Bielsko-Biała
Koszarawa Żywiec
1-1
Rekord Bielsko-Biała
Trójka Czechowice-Dziedzice
5-1
Błyskawica Drogomyśl
Cukrownik Chybie
0-2
Beskid 09 Skoczów
Orzeł Kozy
5-0
Mieszko-Piast Cieszyn
Drzewiarz Jasienica
4-0
Czarni-Góral Żywiec
Kolejka 25
2012-06-02 - 2012-06-03
Pasjonat Dankowice
1-0
Cukrownik Chybie
Beskid 09 Skoczów
0-1
Trójka Czechowice-Dziedzice
Błyskawica Drogomyśl
0-1
Koszarawa Żywiec
Rekord Bielsko-Biała
4-0
Drzewiarz Jasienica
BBTS Bielsko-Biała
3-0
Orzeł Kozy
Mieszko-Piast Cieszyn
4-4
Stal Bielsko-Biała
Czarni-Góral Żywiec
5-1
Goleszów
Kolejka 26
2012-06-09 - 2012-06-09
Pasjonat Dankowice
6-1
Mieszko-Piast Cieszyn
Stal Bielsko-Biała
0-5
BBTS Bielsko-Biała
Orzeł Kozy
1-3
Czarni-Góral Żywiec
Goleszów
2-8
Rekord Bielsko-Biała
Drzewiarz Jasienica
13-1
Błyskawica Drogomyśl
Koszarawa Żywiec
0-0
Beskid 09 Skoczów
Trójka Czechowice-Dziedzice
5-0
Cukrownik Chybie
Futsal Ekstraklasa
Koniec sezonu 2011/2012
Rekord Bielsko-Biała brązowym medalistą MP
Rekord Bielsko-B
Rekord Bielsko-B
IV LIGA
Koniec sezonu 2011/2012
Rekord Bielsko-Biała wicemistrzem IV ligi śląskiej, gr. 2
Rekord Bielsko-B
Rekord drużyny
Futsal Ekstraklasa
Tabela
Terminarz
Zespół
Futbol IV liga śląska
Tabela
Terminarz
Zespół
Zespół kobiet
Tabela
Terminarz
Zespół
Grupy młodzieżowe
Śląska Liga Juniorów
Juniorzy
Śląska Liga Juniorów Mł.
Juniorzy Młodsi
Śląska Liga Trampkarzy
Młodzicy
Młodzicy Młodsi
Szkółka piłkarska
Żaki
Żaczki
Orliki I
Orliki II
Orliki III
Obiekty sportowe
BLF
I Liga
II Liga
Archiwum
2004/2005
2005/2006
2006/2007
2007/2008
2008/2009
2009/2010
2010/2011
Polecamy: