Strona główna » Młodzież Rekordu

Tak grała młodzież

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

W świąteczny poniedziałek o punkty walczyła jedna z młodzieżowych drużyn Rekordu. Z kolei w programie wtorkowym znalazł się mecz Ślaskiej Ligi Trampkarzy.

9.04.2012 r. (poniedziałek)

Liga Okręgowa juniorów młodszych

LKS Radziechowy – Rekord Bielsko-Biała 1:2 (1:1)

Gole: Zwardoń, Grębosz

Rekord: Dziedzic – Śleziak (Lipart), Marek, Harat, Goliasz (Grębosz), Makowski (A. Biel), Pawlik, T. Gąsiorek, Zwardoń, Kubica, Skrzypiec (Giertler)

Pomeczowa opinia treneraJakub Budzich: - Trochę się męczyliśmy w pierwszej połowie, w której mieliśmy sporo problemów z naszą grą. Sytuację opanowaliśmy po przerwie. Zdobyliśmy gola na 2:1 i mieliśmy jeszcze kilka szans na podwyższenie wyniku.

10.04.2012 r. (wtorek)

Śląska Liga Trampkarzy

Rekord Bielsko-Biała – Ajaks Częstochowa 3:0 (1:0)

Gole: Hilbrycht (z rzutu karnego), Tański, Gąsior po 1

Rekord: Kałuża (Macedoński) – Lach (Madzia), Konior, Dudek, Kubaczka, Heller (Maj), Tański (Szozda), Gąsior, Klimczak (Malchar), Ohanyan (Błasiak), Hilbrycht

Pomeczowa opinia treneraMariusz Gąsiorek: - Cieszy zwycięstwo, cieszy gra. Już po pierwszej połowie mogliśmy wyżej prowadzić, co pozwoliłoby szybciej dokonywać zmiany. To budująca wygrana w kontekście najbliższej konfrontacji z wiceliderem.