4:5 Despotović (26. min.)

4:6 Fernandez Hurtado (35. min.)

Rekord: Brzenk – Szymura, Łysoń, Polasek, Janovsky; Wojtas, Mentel, Budniak, Dura; Kurowski, Włoch, Bubec

Akademia FC: Neagu – Łeszyk, Ł. Pieczyński, D. Pieczyński, Lebiedziński; Wojciechowski, Mika, „Longhi”, Despotovič; Foltyn, „Chus”, Solecki

Mordercza wymiana dla obrońców tytułu mistrzowskiego. Teraz rywalizacja przenosi się do Wielkopolski.

40. Już po końcowej syrenie trafia Lebiedziński.

40. "Rekordziści" nie ustają w próbach zmiany wyniku, uderzają Budniak i Szymura.

39. Niecelnie Lebiedziński.

38. Strzelają kolejno - Szymura i Janovsky - broni Neagu.

36-37. Napór "rekordzistów", m.in. groźne strzały Szymury i Mentla. Piąty faul AFC.

35. Despotović zgrywa piłkę i z dystansu, przy słupku trafia Longhi. Czas dla Rekordu, który wznawia z "lotnym" - Budniakiem.

34. Próba zaskakującego trafienia D. Pieczyńskiego. Brzenk interweniuje daleko poza polem karnym.

33. Mocne, ale chybione uderzenie Dury.

33. Mimo widocznego ubytku sił bielszczanie próbują pressingu.

32. Łeszyk z dystansu, ale efektownie broni Brzenk.

30, Neagu broni w sytuacji sam na sam z Łysoniem. W identycznej sytuacji nie radzi sobie z Bzrenkiem - Despotović.

30. Ofiarnie w defensywie Bubec. Obok słupka uderza Longhi.

29. Faul Bubca (3) na Mice.

28-29. Bardziej aktywni w ofensywie pniewianie.

27. Ł. Pieczyński w poprzeczkę! po stronie przewinień - 1:4.

26. Wymiana uderzeń trwa! Wymanewrowana obrona gospodarzy i z bliska trafia Despotović.

24. Zaskakujące dogranie w pole karne Budniaka, a piłkę trąca ręką Longhi i z karnego trafia Szymura!

23. Dwukrotnie próbował uderzać Łysoń.

22. W faulach - 1:1. Zablokowany strzał Szymury.

21. Błąd D. Pieczyńskiego bez konsekwencji. Z lewej nogi uderza obok słupka Janovsky.

21. Wznawiają "akademicy".

Koniec I połowy. Na razie przebieg meczu przypomina kolarski wyścig na dochodzenie. Na nudę nikt nie może narzekać. 20 minut nieustannej wymiany ciosów, ale kto lepiej wytrzyma tę bitwę?

20. Kontratak bielskich Czechów.

20. Faul i żółta kartka dla Janovsky'ego.

20. Niebezpieczne uderzenie D. Pieczyńskiego.

19. W zamieszaniu podbramkowym Mika znalazł Wojciechowskiego, a ten z nieznacznej odległości lokuje piłkę w bramce.

19. Faul (4) Wojciechowskiego na Durze.

18. Mentel z Budniakiem skutecznie podwajają Despotovicia.

17. Groźne, płaskie uderzenie obok bramki Despotovicia.

16. Budniak odnalazł w polu karnym Mentla, ale jego uderzenie przynosi tylko korner.

16. Po wymianie ciosów, czyt. bramek, obie ekipy poczynają sobie nieco uważniej w obronie.

15. W faulach - 2:3. Długi fragment gry bez ingerencji arbitrów - czysta, bezkontaktowa gra. Strzał Łysonia obok słupka.

14. Dla odmiany czas "na żądanie" trenera Hirscha.

13. O przerwę prosi trener Rekordu - Bucciol. Na razie jesteśmy świadkami bardzo żywego, dobrego widowiska.

11. Ale się dzieje! Efektownie Budniak z boku do Dury i gol z woleja!

11. W rewanżu w słupek uderza Dura.

10. "Hiszpański gol", uderza Longhi, a skutecznie poprawia z niewielkiej odległości Chus.

8. Faul Neagu na Szymurze w polu karnym. Trafia sam poszkodowany!

7. Natychmiastowa replika AFC - z bliska trafia D.Pieczyński.

6. Piorunująco silne uderzenie Janovsky'ego, po którym tor lotu piłki zmienia Dura - gol!

6. Minimalnie obok słupka uderza Mika.

4. Chytre uderzenie Ł. Pieczyńskiego z rykoszetem Wojtasa i piłka ląduje w bielskiej bramce.

4. Po rzucie rożnym dla "akademików" piłkę w polu karnym wybija Mentel.

3. U bielszczan zmiana czwórki.

2. Obok słupka Lebiedziński.

2. Po uderzeniu Łeszyka pewnie broni Brzenk.

1. Faul kapitana gości ... na kapitanie. Przewinienie Łeszyka na Szymurze.

1. Po strzale Janovsky'ego - korner.

1. Rozpoczynamy - do środka "rekordziści".

Sędziowie: Dębowski, Przytuła (Łódzki ZPN), Ślizak (Śląski ZPN). Bielszczanie w strojach biało-zielonych, „akademicy” na granatowo-biało. Bielszczanie bez kontuzjowanego Machury w składzie, u gości brak z powodu kartkowej absencji Calvo Diaza.