Tu znajdziecie wyniki sobotnich i niedzielnych gier drużyn Rekordu.

Sobota (28.04.2012 r.)

Śląska Liga Juniorów Młodszych

Górnik Zabrze – Rekord Bielsko-Biała 3:0 (1:0)

Rekord: Juraszek – Maćkowski, Bernat (Kubik), Gacek, Tęczar, Gach (A. Biel), Szymański, Ł. Jastrzębski, M. Gąsiorek (Goliasz), Małyjurek, Nowak (Kubica)

Pomeczowa opinia treneraPiotr Kuś: - Porażka w dość wysokich rozmiarach, ale dwa gole straciliśmy w samej końcówce spotkania. Przez większą część meczu nasza gra była poprawna, ale nie trafialiśmy do bramki rywala, za to sami traciliśmy. Zasłużenie polegliśmy w dzisiejszym upale.

Śląska Liga Trampkarzy

GKS Tychy – Rekord Bielsko-Biała 0:1 (0:0)

Gol: Dudek

Pomeczowa opinia treneraMariusz Gąsiorek: - Ze względu na aurę był to trudny, ciężki mecz. Nie można było tym samym oczekiwać od chłopaków bardzo składnej gry. Decydującego o wygranej gola zdobyliśmy w końcówce meczu. Nie wszyscy mieli dziś okazję do występu, ale już niebawem będą mieć kolejne szanse gry.

Niedziela (29.04.2012 r.)

Liga okręgowa młodzików młodszych

Pasjonat Dankowice – Rekord Bielsko-Biała 1:3 (1:0)

Gole: Fiedor, Kaczmarczyk, T. Franusik

Rekord: Macedoński - Kulpa, Kubica, T. Franusik, R. Ohanyan, Bachłaj, Kostka, M. Wieczorek, Kaczmarczyk, M. Franusik, Fiedor oraz Maurer, Kolarczyk, Hajducki, Michałek,

Liga Okręgowa juniorów młodszych

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Rekord Bielsko-Biała 1:2 (0:2)

Gole: Skrzypiec, Hyży

Rekord: Juraszek (Kukla) - Lipart, Grębosz, Harat, Goliasz (Marek), A. Biel (Kubica), Hyży (T. Gąsiorek), Bielawski (Kubik), Makowski, Skrzypiec (Menz), Giertler (Zwardoń)

Pomeczowa opinia trenera - Jakub Budzich: - Gratuluję chłopakom tego zwycięstwa. Zwłaszcza w pierwszej połowie prezentowali się bardzo dobrze. Po przerwie gospodarze zepchnęli nas do obrony, ale korzystny wynik utrzymaliśmy. Trzy punkty zdobyliśmy po twardym i emocjonującym boju.

Turniej o Puchar Śląska żaków (rocznik 2001), Katowice-Szopienice

Ruch Chorzów – Rekord B-B 6:0

1. FC Katowice – Rekord B-B 1:0

MKS Zaborze – Rekord B-B 2:2; gole: Mielnikiewicz, Marek

APN Częstochowa – Rekord B-B 0:0

o 7-e miejsce: Ciężkowianka Jaworzno – Rekord B-B 2:3; gole: Mielnikiewicz, Marek, Płachecki