WyszukiwarkaStrona główna » Futbol IV liga śląska

W nowy sezon, z nowym trenerem

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Na przedostatnim treningu przed przerwą urlopową czwartoligowi futboliści Rekordu poznali osobę nowego szkoleniowca.

Wobec wygaśnięcia umów z dotychczasowymi szkoleniowcami – Mirosławem Szymurą i Tomaszem Dulebą, prezes klubu – Janusz Szymura, zdecydował o zatrudnieniu na stanowisku trenera seniorskiej drużyny fubolowej Ireneusza Kościelniaka. W obecności zawodników za ponad dwuletnią pracę z drużyną podziękował  dotychczasowym opiekunom zespołu sam sternik Rekordu. – „Zdobyte dwa razy z rzędu tytuły wicemistrzowskie czwartej ligi śląskiej są niebagatelnym i niepodważalnym osiągnięciem. Temu faktowi nikt nie zaprzeczy, i za to należy się trenerom oraz drużynie uznanie. Jednakże chcąc poczynić krok wprzód potrzebne są zmiany – podkreślił J. Szymura.  Nowy szkoleniowiec „biało-zielonych” ma w swoim dorobku awans z Bielskiej Ligi Okręgowej oraz przyzwoitą, dwunastą pozycję w rozgrywkach IV ligi śląskiej, gr. 2 z ekipą Wisły Ustronianki. W karierze zawodniczej zaliczył 133 występy na boiskach Ekstraklasy w barwach m.in. GKS-u Katowice, Pogoni Szczecin, Amiki Wronki, Górnika Zabrze, Górnika Łęczna i Arki Gdynia. Jest mieszkańcem Skoczowa, i stamtąd oraz gry w ówczesnym, trzecioligowym Beskidzie, znają I. Kościelniaka kibice piłkarscy w naszym regionie. – Praca trenerska w Rekordzie jest dla mnie w równym stopniu wyzwaniem, co komfortem. W tym względzie mam na uwadze warunki organizacyjne klubu – podkreślił szkoleniowiec bielszczan. Na koniec dodajmy, iż dotychczasowi trenerzy zespołu otrzymali propozycję dalszej współpracy z klubem.

TP

 

Komentarze

anonim 2012-06-27 12:53
Na układy nie ma rady. Ciekawa decyzja, że dziękuje się trenerom za dobre drugie miejsce. Ciekawsza decyzja, że zastepuje ich dobry trener z boisk V i VI ligi, podczas gdy w klubie jest z 3-4 lepszych fachowców.
cenzura 2012-06-25 13:49
Dokladnie! Prawda boli , a prawda jest taka ze w Rekordzie graja"uklady" a nie osobowosci...
cenzura? 2012-06-24 22:42
dlaczego poprawne wpisy są cenzurowane?
kałach 2012-06-21 23:47
nie no w sumie logiczne.. trenera z "nieprzyzwoitą" drugą pozycją zmieniać na trenera z przyzwoitą dwunastą. O co kaman?

Panom trenerom dziękuję za ostatnie dwa lata. Zabrakło trochę szczęścia - niczego więcej. Mam nadzieję, że Wasze ścieżki zawodowe potoczą się jak najlepiej. Wszystkiego dobrego!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby Twój komentarz pojawił się od razu,
w przeciwnym wypadku będzie wymagał moderacji

Kod antysapmowy
Odśwież