Strona główna » Młodzież Rekordu

Tak grała młodzież

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Sobota przyniosła m.in. start rozgrywek Śląskiej Ligi Juniorów Młodszych oraz II ligi kobiet - dodajmy, z różnym efektem. Niedziela przyniosła kolejne, boiskowe wyzwania.

27.08.2011 r. (sobota)

Liga Okręgowa „A” młodzików

Rekord Bielsko-Biała – BKS Stal Bielsko-Biała 4:0 (1:0)

Gole: Dudek Kuboszek, Hilbrycht, Sitek

Rekord: R. Jastrzębski - Dobija, Kubaczka, Dudek (Herma), Boczniewicz (Czachór), Gąsior, Lach (Słowik), Kuboszek, Wasilewski (Sitek), Sztefko (Radwan), Hilbrycht

Pomeczowa opinia trenera - Krzysztof Dybczyński: - W pierwszej połowie drużyna raziła brakiem skuteczności. I to dlatego do przerwy prowadziliśmy tylko 1:0. Zaraz po pauzie podwyższyliśmy wynik, co pozwoliło na kontrole meczu i kolejne gole.

Śląska Liga Juniorów Młodszych

Rekord Bielsko-Biała – Gieksa Katowice 1:2 (1:1)

Gol: samobójczy

Rekord: Juraszek - Tęczar, Rosegnal (Makowski), Bernat, Hyży (Dudzik), Szymański (Marek), Jastrzębski, Małyjurek (A. Biel), Szczyrk (Nowak), Gacek, Wejnerowski

Pomeczowa opinia - Piotr Kuś: - Mogliśmy sięgnąć przynajmniej po jeden punkt. Prowadziliśmy w meczu, ale nie udało się zbyt długo utrzymać prowadzenia.

Liga Okręgowa „A” juniorów

Rekord Bielsko-Biała – Zapora Wapienica 3:1 (0:0)

Gole: Fijak, Juszczyk (z rzutu karnego), Juroszek

Rekord: Kurowski - Cichura (Kubik), Maga, Kupczok, Juszczyk, Ruff (Jaszczurowski), Fijak, Sz. Jastrzębski (Jakubiec), Juroszek (Mieszczak), Makowski (Giertler), Kufel

Pomeczowa opinia trenera - Jarosław Krzystolik: - Odnieśliśmy pewne zwycięstwo! Już do przerwy powinniśmy prowadziĆ 2-3 golami, ale nie umieliśmy. udokumentowaĆ przewagi. Wprawdzie pierwsi straciliśmy gola, ale zdołaliśmy przechyliĆ szalę wygranej na swoją stronę, po uprzednim wyrównaniu.

II liga kobiet, gr. śląska

UKS Jaskółki Chorzów – Rekord Bielsko-Biała 1:1 (0:1)

Gol: Knieszner

Rekord: A. Cwajna - Hubczyk, Chrząszcz, Pustelnik, Żydek - N. Cwajna, Knieszner, Skowrońska, Gałuszka - Łyczko, Chwastek

Na podstawie:btsrekorddziewczyny.pl

28.08.2011 r. (niedziela)

Liga Okręgowa „A” juniorów młodszych

Mieszko-Piast Cieszyn – Rekord Bielsko-Biała 1:5 (1:1)

Gole: Skrzypiec - 2, Pawlik, Nowak, Zwardoń po 1

Rekord: Kukla (Krysta) - Motyka, Goliasz, Harat, Rutkowski (Laszczak), A. Biel (Pawlik), Czernek, Makowski (Gąsiorek), Wejnerowski (Zwardoń), Skrzypiec, Nowak (Kubica)

Pomeczowa opina treneraJakub Budzich: - W równym stopniu zadowolony jestem z wyniku, jak i z postawy chłopaków. Zwłaszcza ci młodsi z roczników 1996 i 1997 pokazali, że potrafią walczyć. Dla mnie był to także udany debiut.

Śląska Liga Juniorów

Stadion Śląski Chorzów – Rekord Bielsko-Biała 1:0 (0:0)

Rekord: Jończy – Mioduchowski, Bojdys, Gadziński (Jastrzębski), Sojka, Kurowski (Makowski), Gaudyn, Sierota (Chorosz), Woźniak (Flajszak), Biel, Jakowenko

Pomeczowa opina treneraWojciech Gumola: - Drugi mecz w lidze i druga porażka, aczkolwiek przyznam, że po całkiem przyzwoitej grze z naszej strony. Nie daliśmy się gospodarzom zdominować. W jednym momencie zabrakło dojrzałości w grze. Zbyt szybko wznowiliśmy grę przy rzucie wolnym, straciliśmy piłkę, nie zorganizowaliśmy się w obronie i po kontrze straciliśmy gola. W mojej opinii bramka została strzelona ze spalonego. Końcowych 25 minut meczu nic nam nie dało, nie przyniosło efektu bramkowego.