WyszukiwarkaStrona główna » Obiekty sportowe

Obiekty

Obiekty sportowe

Hotel

Bazę hotelową Ośrodka Sportowo Szkoleniowego Rekord stanowią 22 pokoje, w tym 49 miejsce noclegowych oraz zaplecze gastronomiczne na 70 osób. Na terenie ośrodka znajdują się dwie wyposażone audiowizualnie sale konferencyjne odpowiednio na 70 i 30 osób. W Ośrodku przebywały na zgrupowaniach ligowe drużyny z Polski i zagranicy oraz wielokrotnie młodzieżowe i seniorskie Reprezentacje Polski w Piłce Nożnej Mężczyzn i Kobiet oraz Futsalu.

Boisko piłkarskie z nawierzchnią syntetyczną

Boisko piłkarskie ze sztuczną nawierzchnią i oświetleniem zostało oddane do użytku w 2008 roku. Ma wymiary 90 na 54 metry. Wokół boiska rozmieszczonych jest 6 dwudziesto-metrowych masztów z oświetleniem o łącznej mocy 600 luksów. Przy boisku znajduje się kryta trybuna na 100 osób. Na codzień z boiska korzystają grupy młodzieżowe BTS Rekord. Swoje mecze rozgrywa tu także zespół występujący w Śląskiej Lidze Juniorów.

Boisko piłkarskie z nawierzchnią naturalną

Główne boisko piłkarskie z nawierzchnią naturalną ma wymiary 105 na 60 metrów. Trybuny mogą pomieścić ok 1000 widzów. Przy boisku znajduje się pełne zaplecze treningowe w postaci: 10 szatni, gabinetu odnowy biologicznej i sauny. Z boiska na codzień korzysta oraz rozgrywa swoje mecze IV ligowy zespół Rekordu.

Hala sportowa

Hala sportowa została gruntownie zmodernizowana latem 2007 roku. Przeznaczona jest głównie do gry w Futsal. Wymiary pola gry to 40 na 18 metrów. Podłoże wykonane jest z elastycznych paneli podłogowych. Na trybunach może zasiadać 200 widzów. Z tyłu hali znajduje się mini-sala rozgrzewkowa. Na codzień z hali korzysta i rozgrywa swoje mecze I-ligowy zespół Rekrodu.

Boisko do futsalu z nawierzchnią syntetyczną

Boisko do Futsalu z nawierzchnią syntetyczną zostało oddane do użytku latem 2006 roku. Wymiary pola do gry to 40 na 20 metrów. Oświetlenie ma moc 200 luksów. Przy boisku znajdują się trybuny na ok 100 osób. Na codzień z boiska korzystają grupy młodzieżowe BTS Rekrod.

"Widok z lotu ptaka"

W skład Ośrodka Sportowo-Szkoleniowego Rekord wchodzi:

  • baza hotelowa na 49 miejsc z zapleczem gastronomicznym

  • dwa pełnowymiarowe boiska do piłki nożnej (z nawierzchnią naturalną oraz z nawierzchnią syntetyczną i oświetleniem)

  • oświetlone boisko z nawierzchnią syntetyczną do futsalu

  • hala sportowa

 

Przyszłość...

Tak będzie wyglądał ośrodek w przyszłości według planu architektów.